Please select your page

Misyonumuz & Vizyonumuz

Gelişime açık öneri ve görüşlere yer vererek, sürekli tercih edilen bir marka olmamızın devamını sağlamak, uluslararası ve ulusal alanda şehrimizi ve bölgemizi en iyi şekilde temsil etmek.

Konaklama sektöründe ülke çapında ve bölgemizde farklılıklar yaratarak uzun vadeli başarılar ve kalıcı üstünlükler ile "Lider Şirket" olmak.

Misafirlerimizin memnuniyeti en büyük sermayemizdir. İnsana yatırım yaparak, misafir odaklı kusursuz hizmet anlayışı çerçevesinde çalışmak ve misafirlerimizin talep ve beklentileri doğrultusunda hizmet sunmak.

Demokratik, adil ve katılımcı bir yönetim yapısına sahibiz. Tüm ilişkiler karşılıklı yarar sağlamak amacı ile yasalara ve ahlak kurallarına uygun yürütülmektedir. Saygın, istikrarlı güvenilir ve güçlü bir şirket olmamızın sevincini yaşamaktayız.

Şirketimiz; ulusal, ailevi ve manevi değerlere sahip çıkar, topluma karşı sorumluluk duygusu taşır.Ülke ekonomisini güçlendirmek için payına düşenin en iyisini yapar.

Etkinliğimiz, çevikliğimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla, misafirlerimize, çalışanlarımıza topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli ve belirgin bir biçimde arttırmak ve turizmde çığır açan yeniliklere öncü olmak için çaba göstermek.

21. YÜZYIL BEST WESTERN RAVANDA HOTEL ANAYASASI

"Konaklama Sanatı" anlayışımızla, mükemmelliğe yepyeni bir tanım getirerek, misafirlerimizin istek ve arzularının daha dile getirilmeden karşılanmasını sağlamaktır.

  • Ana ilkemiz yüksek kalitede hizmet sunumu ile %100 misafir memnuniyetidir.
  • Misafirlerimizin ihtiyaçları, duyguları ve hissettikleri tüm faaliyetlerimizin merkezini oluşturur.
  • Ekibimizin her üyesi, dürüst, sağlıklı ve güleryüzlü birer ev sahibidir.
  • Kendimizi mükemmelliğe adadık.
  • İş yapma ilkemiz ‘’ sözlerimizi tutmak’’ tır.
  • Hedefimiz sektörel olarak bölgede lider kalmaktır.
  • Ravanda Hotel’de "ben" değil "biz" vardır.
DÜNYA OTELCİLİK LTD.ŞTİ.
(BEST WESTERN RAVANDA HOTEL)
YÖNETİM KURULU

BEST WESTERN Ravanda Hotel Misafirperverliği ile

her türü talep, şikayet, ve genel bilgi almak amacıyla bizlere uaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Joomla! Hata Ayıklama Konsolu

Oturum

Profil Bilgisi

Bellek Kullanımı

Veritabanı Sorguları