Please select your page

Hakkımızda

Otelimizin kapısından girdiğiniz an, şık ve huzurlu bir mekana ayak basarsınız. Geniş tavanı, Zeugma mozaik desenini anımsatan orta alan yer zemini ile muhteşem sütunları kısacası neredeyse küçük bir saray atmasfori sizleri karşılar.

Lobby’sinde akşam üstleri çalan piyanonun o yumuşak ve ipeksi nota dokunuşları ile misafirlerimiz bambaşka bir dünyada kendilerini bulurlar. BEST WESTERN Ravanda Hotel, Hürriyet caddesi ile İnönü caddesinin kesiştiği ana meydan üzerindedir. Kısaca Eski Gaziantep’in tam kalbindedir, merkezdedir. BEST WESTERN Ravanda hotel 86 adet odaya sahip olup , odalarımızın çoğu, 40 metrekarenin üzerindedir. Bu özelliğimiz ile şehrimizde lider konumumuz vardır.Bir katımız tamamen sigara içilmez kat olarak kullanılmaktadır. Sanayi toplumunun otelinden çok, bilgi toplumunun oteli olma yolunda çaba sarfetmekteyiz. Ayrıca Business ve ailelerin kalabileceği bir otel sıfatlarımızı devam ettirmeye çalışmaktayız. BEST WESTERN Ravanda hotel toplam 12 kattan oluşmaktadır. En üst kat "T" katı Cam restaurant adını verdiğimiz öğle ve akşam yemeklerine ayırdığımız panoramik bir yerimizdir. Tüm Gaziantep’i 360 derece görebilmeniz mümkün. Özellikle akşam tarihi eserlerin ışıkları sizi otantik bir atmosferin içine katacaktır. 300 kişilik bu alacart yemek salonumuzda Gaziantep mutfağına özgün yemekler ile nefis yöresel kebaplarda sunulmaktadır. Aşağıya doğru 7 kat siz konuklarımıza ayrılmış, oda katlarından oluşmaktadır. Daha sonra ‘’ R ‘’ katında yine 200 kişilik bir kahvaltı salonu bulunmaktadır. Siz misafirlerimize yöremiz ve BEST WESTERN Ravanda hotel misafirperverliğinin bir göstergesi olarak sunulan açık büfe kahvaltı, çeşitleri ve ürün kalitesi ile hizmette vardığımız noktayı göstermektedir.

Yine bu katta 2 adet toplantı salonu bulunmaktadır. Medusa toplantı salonu 20 kişilik, Zeugma toplantı salonu ise 100 kişiliktir. "R" katının hemen altında muhteşem lobby ‘miz bulunmaktadır. Burada eş ve dostlarınızla oturup piyano dinleyebilir, sohbet edebilir dilerseniz televizyon seyredebilirsiniz. Yemekten önce yiyebileceğiniz soğuk sandviç ve
pasta ile dondurma çeşitlerimizi tadabilir keyifli anlar geçirebileceğiniz bir mekan olarak hizmetinize sunulmuştur. "– 1" katında 80 araçlık Kapalı oto parkımız bulunmaktadır.
"– 2" katımızda ise Dolphin Healt Clup ve sauna ile kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Hijyenliği ile övündüğümüz bu bölümümüz siz misafirlerin yorgunluklarını atmasını sağlamak amacı ile hizmete sunulmuştur.

BEST WESTERN Ravanda Hotel 1 Nisan 2014 tarihinde baştan aşağıya yenilenerek, üst düzey konfor, ileri teknoloji, üstün hizmet anlayışı ile yenilenen personel kadrosu ve kurumsal kimliği ile
misafirlerimizin hizmetindedir.

KONUM

Tarihi ipek yolu üzerinde bulunan, kervanların doğu’dan Batı’ya, baharatları, ipekler ve daha nicesini taşıdığı, tarihsel bir konumu bulunan, Gaziantep'imizin tam merkezinde bulunan BEST WESTERN Ravanda Hotel sizin için en iyi seçimdir. Yoğun iş gezilerinde bulunan ve özellikle gezi amaçlı seyahat eden konuklarımız için otelimiz konumu çok uygundur. Gerek aracınızı kapalı oto parkımıza bırakarak gerekse otobüsünüzü yanımızda bulunan açık oto parka park ederek , Gaziantep’i yürüyerek yaşayabilir, her tarafa özellikle eski eserlere ve tarihi hanlara çok yakın mesafede oluşu ile tercih edilen bir otel olduğumuzu rahatlıkla söyleyebiliriz. Otelimizin hemen yanından gerek otogara gerekse hava limanına ulaşım araçları sürekli geçmektedir.

Bazı yerlerin otelimize uzaklık konumları;

..:: Hava Alanı 18 km.
..:: Otogar 9 km.
..:: Sanko Park Alışveriş Merkezi 6 km.
..:: Form Alışveriş Merkezi 4 km.
..:: Eski Gaziantep Çarşısı (Bakırcılar ve Baharatçılar) 2 km.
..:: Tarihi Şirehan 1 km.
..:: Hayvanat Bahçesi 9 km.

BEST WESTERN Ravanda Hotel Misafirperverliği ile

her türü talep, şikayet, ve genel bilgi almak amacıyla bizlere uaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Joomla! Hata Ayıklama Konsolu

Oturum

Profil Bilgisi

Bellek Kullanımı

Veritabanı Sorguları